آبیاری قطره ای خانگی گیاهان داخل باغچه و حیاط منازل شخصی

آبیاری قطره ای خانگی گیاهان داخل باغچه و حیاط منازل شخصی

در این مورد استفاده از تجهیزات بالا کفایت نمی کند و تعداد و مساحت آبیاری شما بیشتر از چند عدد گلدان می باشد. به طور مثال شما در داخل باغچه خود چند عدد گل – درخت – شمشاد و …. دارید که هر کدام دارای نیاز آبی مخصوص به خود می باشد و با یک ظرف کوچک آبیاری نمی شوند. در این هنگام شما حتما داخل حیاط شخصی خود یک شیر آب دارید که می توان از آن به راحتی برای آبیاری قطره ای استفاده نمود.

الف-  لوله آبیاری قطره ای : در این هنگام چون میزان و مساحت مورد نظر هر فردی متغیر است پس در ابتدا باید میزان لوله مورد نیاز خود را متر کند.
ب-  قطره چکان : تعداد قطره چکان های مورد نظر را شمارش کند. برای هر درخت یک تا 2 عدد – برای شمشاد ها هر 30 سانت – برای گل ها هر 25 سانت و برای پوشش های خزه ای هر 35 سانت یک عدد مورد نیاز است.

ج- اتصالات لوله آبیاری : تعداد سه راه های آبیاری – زانوی 90 درجه – رابط بین لوله – ته بند انتهای هر خط آبیاری

د –  تایمر آبیاری قطره ای خانگی : مدل های مختلفی با برند ها و قیمت های متفاوتی برای خرید شما موجود می باشد که در قسمت تایمر آبیاری می توانید مشاهده و خرید نمایید. در هر صورت از لحاظ کلی می توان تایمر های آبیاری را به دو مدل1- تک خروجی (تک کاناله) و 2- دو خروجی (دو کاناله) تقسیم بندی کرد. در این تایمر ها شما میتوانید مدت زمان آبیاری – فواصل بین آبیاری – را تعین کنید و به راحتی دسته در زمان های تنظیم شده شروع به آبیاری می کنید بدون دخالت دست.

نظرات (2)

سيناني

با سلام
احتراما ميخواستم آبياري قطره اي براي ويلا ي شمالم انجام بدم با تايمر
هزينه اش چقدر ميشه حدودا
ويلا حدود ٧٠٠ متر ميشه و حدود ٢٠٠ متر باغچه داره.
ممنون ميشم راهنماييم كنيد
با سپاس
سيناني

    مریم محمدزاده

    سلام وقت بخیر
    میشه من شماره شما رو داشته باشم جناب

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها